+48 94 358 54 28, 505 202 873

Dla dzieci

Dzieci chłoną świat wszystkimi zmysłami dzięki czemu ich rozwój jest wszechstronny. My ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby Państwa wakacje nad morzem z dzieckiem były zarówno dla rodziców jak również ich pociech źródłem radości i niezapomnianych wrażeń.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy zestaw akcesoriów, które z pewnością przydadzą się rodzicom odpoczywającym u nas ze swoimi pociechami. W recepcji na życzenie są dostępne łóżeczka dla maluchów wraz z pościelą, podgrzewacze do butelek, przewijaki, podest łazienkowy, wanienki, nocnik. W każdym pokoju znajduje się czajnik. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy również biblioteczkę dla dużych i małych oraz rodzinne gry planszowe (do wypożyczenia w recepcji). W pakiecie telewizyjnym znajdą Państwo programy dla najmłodszych. Natomiast w Restauracji nasi kucharze wyczarują dla dzieci pyszne i zdrowe dania, za którymi maluchy przepadają! ZAPRASZAMY na cudowne wakacje nad morzem z dzieckiem!

Hotel Przyjazny Rodzinie

Miło nam poinformować, że w VIII edycji prestiżowego konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie jako jedyni z 66 hoteli otrzymaliśmy aż 3 wyróżnienia. Cieszymy się, że zarówno Kapituła, jak i goście docenili nasze starania.

Przedstawienia cyrkowe

Zapraszamy na przedstawienia cyrkowe dla dzieci, które w sezonie letnim (VII-VIII) odbywają się raz w tygodniu. Przedstawienia są bezpłatne. Artyści występujący w naszych przedstawieniach są absolwentami szkół cyrkowych, a cyrk jest dla nich spełnieniem życiowych marzeń, pasją oraz sztuką.

Teatrzyk lalkowy

Aktorzy teatru lalkowego przedstawią naszym najmłodszym gościom spektakle interaktywne oparte na motywach najsłynniejszych bajek dziecięcych, takich jak: "Czerwony Kapturek" czy "Słupski chłopiec". Barwna scenografia i żartobliwy charakter spektaklu sprawiają, że bardzo dobrze bawią się zarówno mali jak i duzi.

KLAUNI KULKI SHOW

To niepowtarzalne widowiska rozrywkowo–estradowe dla dzieci. Poprzez klaunowe gagi, interaktywną zabawę, deszcze baniek mydlanych widać u wszystkich dzieci uśmiech i radość.

PLAC ZABAW

Zapraszamy na PLAC ZABAW wyposażony w nowe, atestowane urządzenia i zabawki. Mamy tu domki, zjeżdżalnie, bujak na sprężynie, ściankę wspinaczkową, wieżę z opon, rurę strażacka oraz trap do wchodzenia. Dodatkowo tor z siatki z opon, ścianki z drutu, drążek do przewrotów, drążek do podciągania się, drabinki. Uwaga! Mamy nową trampolinę! Nasz plac zabaw jest bezpieczny, gdyż tak jak cały Ośrodek, jest monitorowany przez 16 kamer.

SALA ZABAW DLA DZIECI

Obok placu zabaw znajduje się specjalnie przygotowana SALA ZABAW DLA DZIECI. Sala jest wyposażona w urządzenia do zabawy (tunele,domek, tablica do malowania), mebelki dla dzieci oraz mnóstwo zabawek, klocków i przytulanek. Na sali znajduje się telewizor plazmowy 42 cale z DVD oraz konsola gier Xbox Kinect. Zajęcia z animatorką odbywają się wg ustalonego programu.

KĄCIK ZABAW DZIECIĘCYCH

Do STREFY DZIECKA należy również KĄCIK ZABAW DZIECIĘCYCH, który funkcjonuje w naszej restauracji/jadalni. W kąciku znajdują się krzesełka oraz stoliki, kolorowanki, puzzle oraz zabawki. 

Jeżeli chcesz zapewnić swojej rodzinie pełną wrażeń familijną przygodę - jesteś w najlepszym miejscu! Wakacje nad morzem z dzieckiem to doskonały wybór - jest połączeniem aktywnie spędzonego czasu przez uwielbiających szaleństwo oraz ruch pociech, a również daje możliwość odprężenia i relaksu dla rodziców potrzebujących chwili wytchnienia. Szum morza, gorący piasek, słońce to uczta dla ciała i dla ducha zapracowanych i zabieganych rodziców. Resort & Spa nad morzem z dziećmi zapewni atrakcyjną rozrywkę dla najmłodszych oraz sprawi, że ten urlop zaliczy się do udanych.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij