+48 94 358 54 28, 505 202 873

Biblioteka

Zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteczki,  którą przygotowaliśmy dla Państwa w lobby przy recepcji. Znajdują się tam aktualne pozycje literatury skandynawskiej  - są zarówno kryminały Jo Nesbo, powieści Herbjorg Wassmo,  jak również mistrzowsko oddające naszą codzienność książki Karl Ove Knausgarda, który swoim podejściem do rzeczywistości wywołał międzynarodową burzę, a jego książki zostały obsypane wieloma nagrodami nie tylko w rodzimej Norwegii.  Mamy nadzieję, że równie chętnie sięgniecie Państwo po twórczość Henning Mankela, Miki Waltari czy Jana Guillona. 

Dla najmłodszych polecamy bestsellerową serię o dwójce sprytnych dzieciaków prowadzących Biuro Detektywistyczne.  Lasse i Maja chodzą do tej samej klasy i dzielnie pomagają miejscowemu komisarzowi policji w rozwikłaniu najrozmaitszych kryminalnych zagadek. Książki świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać. Duża czcionka, spora ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji oraz trzymająca w napięciu akcja sprawiają, że nawet najbardziej oporni mali czytelnicy  chętnie po nie sięgają. 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij