+48 94 358 54 28, 505 202 873

O Neptuno

Odkryj nowy wymiar wypoczynku w Neptuno Resort & Spa.

Tworzymy dla Państwa unikalne miejsce, w którym relaks wśród natury  łączy się z zamiłowaniem do wygody i estetyki. Przygotowaliśmy nowe, przestronne rodzinne pokoje Premium  i apartamenty Grand oraz powiększyliśmy pokoje Classic  Plus,  które zmieniły nazwę na Comfort, a swoją stylistyką wpisują się w nadmorski charakter naszego regionu.  Nowe pokoje są połączone częściami wspólnymi z przestronnym lobby – tzw. sercem domu. Miejsce, które łączy w sobie kilka funkcji -  warto się tu na chwilę zatrzymać, żeby poczytać, zjeść coś zdrowego w lobby barze lub pobaraszkować  z dzieckiem w BAMBINO CLUBIE – przestrzeni zaaranżowanej  dla dzieci.

Regulamin Neptuno Resort & Spa

Klauzula informacyjna

Pokoje

Neptuno Resort oddaje do Państwa dyspozycji 99 pokoi i apartamentów zróżnicowanych pod względem wielkości i wyposażenia. Wszystkie pokoje, zaprojektowane w skandynawskim stylu z zachowaniem elementów vintage, wyróżniają się wysokim komfortem wykończenia o formie prostej, pozbawionej przepychu, a jednocześnie silnie związanej z nadmorskim charakterem miejscowości. Odznaczają się dużą funkcjonalnością i są utrzymane w jasnej palecie barw.

Klimat komfortu i przytulności zapewniają angielskie tapety na ścianach oraz miękkie tekstylia użyte do dekoracji pokoju. Stylowe, szerokie okna, które zajmują całą powierzchnię jednej ściany pokoju tworzą niepowtarzalny klimat. Do dyspozycji gości oddajemy nowy budynek hotelowy, który łączy funkcje hotelowe, rekreacyjne i gastronomiczne. Do pokoi Classic wchodzi się z odkrytej  galerii zewnętrznej. Wszystkie pokoje są ogrzewane i posiadają duże balkony lub tarasy. We wszystkich pokojach do dyspozycji gości Wi-Fi, ręczniki, kosmetyki hotelowe, zestaw plażowy (2 leżaki + parawan) oraz suszarka do bielizny.

Zobacz film o Neptuno

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij