+48 94 358 54 28, 505 202 873

Neptuno Resort & Spa wśród TOP 10 Najlepszych Hoteli w Polsce w kategorii Family

Neptuno Resort & Spa wśród TOP 10 Najlepszych Hoteli w Polsce w kategorii Family 01 gru

Jesienią br. został rozstrzygnięty konkurs Hotel Brand Awards 2016. Neptuno Resort & Spa znalazło się w TOP 10 Najlepszych Hoteli w Polsce w kategorii Family. Organizatorami konkursu są firma Profitroom i Międzynarodowe Targi Poznańskie.
 

To właśnie marka sprawia, że niektóre hotele są wybierane chętniej przez gości. Dlatego w konkursie Hotel Brand Awards ocenia się szereg czynników związanych z siłą marki, wpływających na skłonność gości do wybrania konkretnego hotelu spośród wielu jego konkurentów. Nagrody zostały przyznane w 10 kategoriach. W kategorii Family  głównym kryterium wyboru był dostosowanie swojej oferty do potrzeb rodzin z dziećmi, a to jeden z głównych wyróżników Neptuno Resort & Spa. Warto dodać, że w październiku br. Neptuno Resort & Spa w finale VIII edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie zdobyło aż trzy wyróżnienia (najwięcej ze wszystkich hoteli biorących udział w tej edycji).

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij