+48 94 358 54 28, 505 202 873

SPA&Wellness

Zapraszamy do wyjątkowej strefy SPA, którą otworzyliśmy jesienią 2015 roku. Nasze SPA urządziliśmy z dbałością o najdrobniejsze detale, tak żeby powstało miejsce unikalne, w którym po trudach dnia codziennego znajdziesz relaks i głębokie odprężenie. SPA znajduje się obok restauracji w niedalekiej odległości od budynków hotelowych.

 

 

Ciepła tężnia solankowa – to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie właściwości solanki kołobrzeskiej są wzbogacone działaniem aromatycznych olejków oraz dodatkowo rozpylanemu suchemu aerozolowi 5% soli medycznej. 

Sauna fińska stanowi sekret zdrowia i witalności Skandynawów. Temperatura sauny fińskiej to 90 st C. Pobyt w niej utrzymuje skórę młodą, zdrową i elastyczną. Ciepło sauny aktywizuje układ krążenia, dzięki czemu obserwujemy wyraźny dopływ energii. Rozgrzanie sprzyja również produkcji endorfin, a te jako hormony „szczęścia" wywołują dobry nastrój.

Łaźnia parowa to przyjemny relaks w temperaturze nie przekraczającej 40-50 st C. Ciało poci się błyskawicznie niemal bez wysiłku. Nasza łaźnia jest wzbogacona o olejki eteryczne (aromaterapia), które działają rozluźniająco, relaksują mięśnie i ułatwiają oddychanie.

Prysznic wrażeń ze światłoterapią to doskonały sposób na przyjemną, zmysłową kąpiel. Korzystając z prysznica wrażeń możecie zaznać ciepłego dotyku tropikalnego deszczu, poczuć orzeźwiający chłód arktycznej fali oraz tak dobrze znanej miłośnikom Bałtyku morskiej bryzy.

Strefa schładzania z drewnianym wiaderkiem oraz prysznicem dedykowany Gościom po saunowaniu.

8-osobowe jacuzzi to idealne miejsce, aby skorzystać z kąpieli perełkowej z hydromasażem w przyjemnej temperaturze 35 st. C, uwielbiane przez naszych najmłodszych gości.

Strefa wypoczynku to 4 podgrzewane leżanki ceramiczne, gdzie znajdziesz wypoczynek i odprężenie po relaksie w naszych saunach.

 

Zapoznaj się z Regulaminem SPA

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij