+48 94 358 54 28, 505 202 873

Haustiere

Wiemy, że dla wielu zwierzęta są jak rodzina i ciężko się z nimi rozstać, nawet na krótki urlop. Bywa też czasem tak, że pupil źle znosi rozstania a pozostawienie go pod czyjąś opieką nie jest możliwe.

Bez obaw — my też kochamy zwierzęta i dlatego w Neptuno Resort & SPA z przyjemnością ugościmy rodziny z pupilami, niezależnie od rasy czy rozmiaru.

Bliskość lasu sprzyja długim spacerom na świeżym powietrzu. Z pewnością też woda i piasek będą stanowiły dla każdego psa powód do odrobiny szaleństwa.

Planujesz urlop z pupilem? Bez obaw zabierz go ze sobą do nas!

Komfort Twojego pobytu jest dla nas bardzo ważny i chcemy abyście razem czuli się u nas dobrze. 

Zadzwoń do nas przed przyjazdem, a my przygotujemy dla ciebie i twojego przyjaciela pokój. Na wyposażeniu znajdziesz miskę, legowisko, a przy zameldowaniu otrzymasz woreczki niezbędne do utrzymania czystości podczas spacerów po okolicy.

Bezpieczeństwo w hotelu i okolicy

Pupil to część twojej rodziny, lecz pamiętaj, że w hotelu są także inni. Zadbaj o bezpieczeństwo, zabezpiecz psa w kaganiec czy smycz, zwierzę należące do ras łagodnych także może być niebezpieczne dla innych. W obiekcie mogą przebywać tylko zwierzeta domowe.

Pobyt zwierzęcia uwarunkowany jest posiadaniem książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami.

RELAKS NAD MORZEM

Zastanawiasz się czy relaks podczas urlopu ze zwierzęciem jest możliwy? Oczywiście, że tak. Szerokie, długie i piaszczyste plaże sprzyjają długim spacerom brzegiem morza. To czas na relaks i zabawę dla ciebie i twojego przyjaciela.

REGULAMIN POBYTU ZE ZWIERZĘTAMI

Informacje ogólne

Przy dokonywaniu rezerwacji pamiętaj poinformować nas o pobycie w obiekcie ze zwierzętami, a my podpowiemy jaki rodzaj pokoju będzie najbardziej odpowiedni dla całej twojej rodziny.

W obiekcie mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Mamy prawo odmówić przyjęcia zwierząt należących do ras groźnych lub agresywnych.

Opłata za pobyt zwierzęcia wynosi 75 zł za dobę.

Hałas i zakłócenia

Zwierzę przebywające na terenie obiektu nie może przeszkadzać innym Gościom przebywającym na jego terenie. Upewnij się, że zwierzę nie sprawia hałasu w szczególności w nocy.

W przypadku pozostawienia w pokoju zwierzęcia i stwierdzenia, że ​​zwierzę zakłóca pobyt innych gości, niszczy mienie, bądź może spowodować zagrożenie dla siebie i innych, podejmiemy bezzwłoczny kontakt z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Gdy kontakt będzie niemożliwy, zastrzegamy sobie prawo do rozwiązania sytuacji nawet za pomocą odpowiednich służb. Wszystkie koszty wynikające z  powyższych działań pokrywa właściciel zwierzęcia.

Higiena i czystość

Właściciel zwierzęcia odpowiada za utrzymanie czystości po nim - w pokoju, częściach ogólnodostępnych, jak również na terenie otaczającym obiekt. Prosimy o sprzątanie po swoim pupilu.

Zwierzęta mogą korzystać z wyznaczonych przestrzeni w środku obiektu, jak również na zewnątrz.

Sprzątanie pokoju, w którym przebywa zwierzę, odbywa się wyłącznie w obecności właściciela lub podczas nieobecności zwierzęcia w pokoju. Prosimy o kontakt z recepcją w celu ustalenia godzin sprzątania.

W POKOJU

Pamiętaj, że ręczniki hotelowe czy pościel jest przeznaczona dla twoich potrzeb, zwróć uwagę, aby zwierzę nie przebywało na łóżku czy sofie.

Jeśli pościel, materac, wykładzina czy inne elementy wyposażenia pokoju zostaną zabrudzone lub uszkodzone przez zwierzę, właściciel jest zobowiązany do poinformowania personelu i pokrycia kosztów wyrządzonych szkód.

W przypadku pozostawienia zwierzęcia samego w pokoju, prosimy o pozostawienie zawieszki na klamce, po zewnętrznej stronie drzwi. Zawieszki są dostępne w recepcji hotelu.

 

Odpowiedzialność

Właściciel zwierzęcia ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia mienia hotelowego i prywatnego innych gości z winy zwierzęcia.

Restauracja NEPTUNO "naturalnie" przygotowała dla właścicieli i ich zwierząt specjalnie wydzielone stoliki przed wejściem do restauracji.

Właściciel zwierzęcia zobligowany jest do zastosowania się do regulaminu hotelowego dotyczącego zachowania ciszy nocnej i niezakłócania spokoju innym gościom.

Komm mit deinem Haustier :-)

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen