+48 94 358 54 28, 505 202 873

Designation

Zapytacie zapewne czym jest DESTYNACJA. Nic dziwnego. Już odpowiadamy.

DESTYNACJA to nic innego jak cel, przeznaczenie jaki sobie obieramy.  Cel jaki Państwo wybieracie w planowaniu urlopu czy cel naszego obiektu w kreowaniu wypoczynku i promowaniu regionu. Jako obiekt hotelowy określamy naszą rolę w społeczno-gospodarczym funkcjonowaniu regionu zgodnie z aspiracją promowania zdrowego stylu życia z wykorzytaniem tego co dała nam natura wyznaczając zakres naszej działalności, którą chemy się wyróżnić spośród tak wielu przedsiębiorców prowadzących działalność hotelową.
Hotel nad morzem Neptuno Resort & Spa w Dźwirzynie k.Kołobrzegu to  miejsce, gdzie od początku działalności promujemy:
- zdrowy styl życia wspóldziałając z tym co dała nam natura i położenie w jakim się znajdujemy poprzez talasoterapię, silvoterapię czy helioterapię
-  wiedzę naszych gości i nas samych o nadmorskiej przyrodzie i jodoterapii
- lokalnych producentów żywności ekologicznej czy lokalnych artystów ziemi kołobrzeskiej

 

PRZEZNACZENIE ŚRODKÓW

Wraz z rozwojem działalności i zmianą, którą była rozbudowa obiektu, rozwijamy nasz kierunek działania oferując Państwu nie tylko wypoczynek nad morzem, ale także poprawę zdrowia.
W RESTAURACJI NEPTUNO"naturalnie" oferujemy potrawy z wykorzystaniem regionalnych produktów oferowanych przez lokalnych producentów żywności. 
Zapraszamy serdecznie na pobyt w hotelu nad morzem z autoryzowaną dietą dr. Dąbrowskiej, która jest przygotowywana z produktów pochodzących z lokalnego gospodarstwa.
 
Neptuno to nie tylko zdrowa żywność lecz także zdrowy tryb życia proponując Państwu  aktywności fizyczne i działając na rzecz ich promowania poprzez:
- wycieczki rowerowe trasą R10 http://www.rowery.wzp.pl/stary-kolejowy-szlak-15
- aktywny wypoczynek na lokalnej ścieżce zdrowia w Dźwirzynie nieopodal obiektu
- budowę hotelowej siłowni zewnętrznej
 
W Neptuno Resort & Spa świadomie działamy na rzecz pogłębiania wiedzy o pomorzu zachodnim i pasie nadmorskim. Świadomość ile daje nam natura powoduje coraz to większą potrzebę jej ochrony, nie tylko przez nas "lokalsów" ale także przez wypoczywających nad polskim morzem Gości. W codziennej działalności przekazujemy Państwu tę wiedzę poprzez:
- animacje i zabawy dla dzieci i dorosłych z wykorzystaniem wiedzy z zakresu ochrony nadmorskiej przyrody
- udostępnienie w hotelowej bibliotece materiałów edukacyjnych opisujących życie roślin i zwierząt w pasie nadmorskim
- zabawa edukacyjna "Jak zachować się na plaży" z elementami ratownictwa
- edukacja dzieci przez zabawę - temetyczna kolorowanka z elementami występującymi w pasie nadmorskim (zwierzęta, rośliny, atrakcje jakie nas czekają nad morzem)
 
Umilając Państwu czas spędzony w Hotelu NEPTUNO  współpracujemy z szeregiem artystów promując w ten sposób lokalny zasób młodych talentów. Wieczorne spotkania z muzyką, teatrem, czy występy cyrkowe pozwolą atrakcyjnie zakończyć każdy dzień.

 

Destynacja NEPTUNO to obligatoryjna opłata, którą są obowiązani uiścić wszyscy Goście przebywający w obiekcie, zawiera również w sobie opłatę klimatyczną, którą przekazujemy w całości do gminy Kołobrzeg.
5,20 PLN / dzień - dorośli i dzieci od 6-tego roku życia
3,30 PLN / dzień - dzieci do 6-tego roku życia

Newsletter

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen