+48 94 358 54 28, +48 505 202 873

Menu Spa

W naszym gabinecie odnowy możecie Państwo skorzystać  z różnorodnych masaży wykonywanych przez wykwalifikowanego terapeutę. Oferowane przez nas zabiegi i warsztaty zostały dobrane w taki sposób, aby skutecznie odprężyć zarówno Państwa umysł, jak i ciało. Zależy nam, aby mogli Państwo doznać głębokiego relaksu dlatego zachęcamy również do uczestnictwa w sesjach jogi, które cyklicznie odbywają się na wydmach tuż przy plaży lub w przygotowanej do zajęć sali.

Pielęgnacja ciała

Masaż częściowy ciała  - jest masażem leczniczym pleców, który wykonywany jest przeważnie przy długotrwałych problemach bólowych bądź niedawno przebytych kontuzjach i urazach ciała.
Doskonały dla sportowców i osób aktywnych ruchowo.
(cena 80zł czas 30 min.)


Masaż klasyczny całościowy - jest masażem leczniczym całego ciała, który wykonywany jest przeważnie przy długotrwałych problemach bólowych bądź niedawno przebytych kontuzjach i urazach ciała.
Doskonały dla sportowców i osób aktywnych ruchowo.
(cena 150zł czas 60 min.)


Okłady borowinowe  - mają na celu rozgrzanie i rozluźnienie danej okolicy bólowej przed masażem, tym samym ułatwiają dotarcie do głębszych mięśni ciała. Masaż przyniesie większe ukojenie i lepszy efekt.
(cena 40zł czas 15 min.)


Masaż klasyczny kończyn dolnych - pomaga poprawić krążenie krwi, tym samym zmniejsza się obrzęk i bolesność w nogach, łagodzi również skurcze i przykurcze mięśniowe.
(cena 70zł czas 20 min.) 


Masaż relaksacyjny masłem Karite  - delikatny masaż który służy rozluźnieniu i zrelaksowaniu całego ciała. Podgrzane masło Shea głęboko nawilża skórę i pęknie pachnie dzięki czemu podczas masażu wszystkie zmysły są dopieszczane.
(cena 170zł czas 50 min.)


Masaż relaksacyjny Świecą - jest to masaż wykonywany podgrzewanym olejem kokosowym, który głęboko odżywia i regeneruje skórę całego ciała. Jest niezwykle delikatnym kosmetykiem przeznaczonym również dla osób, które mają alergie oraz bardzo delikatną i wrażliwą skórę.
(cena 190zł czas 50 min.)


Masaż relaksacyjny aromatyczny  - to delikatny masaż całego ciała, który jest wykonywany na bazie olejków zapachowych, przeznaczony również dla dzieci.
(cena 160zł czas 50 mni.)


Masaż bańką chińską (brzuch, uda, pośladki) - przeznaczony dla osób które zmagają się z cellulitem i rozstępami. Jest to dosyć bolesny masaż wykonywany sylikonową bańką, która zasysa powietrze i mocno przylega do powierzchni ciała.
(cena 90zł czas 30 min.) 


Masaż antycellulitowy (brzuch, uda, pośladki)  - jest to mocny manualny masaż pomagający przywrócić skórze prawidłowy gładki wygląd.
(cena 150zł czas 30min.)


Masaż gorącymi kamieniami  - jest masażem głęboko relaksacyjnym, który wykonywany jest podgrzanymi naturalnymi bazaltowymi kamieniami, dzięki czemu dociera w głębokie partie mięśni. Masaż jest niezwykle przyjemny i przynosi ukojenie bólowe. Wykonywany jest zarówno na całe ciało jak i same plecy.
(cena 180zł czas 60min./cena 90zł czas 30 min.)


Refleksologia stóp  - to manualny masaż stóp polegający na uciskaniu odpowiednich receptorów, odpowiadającym różnym organom cała.
(cena 90zł czas 30min.)


Masaż klasyczny kończyn dolnych.
(cena 70zł czas 30min.)


NOWOŚĆ !!!

Masaże dla Najmłodszych
(cena 40zł czas 20 min.)


JOGA

Joga - ciało, dusza, umysł - zajęcia indywidualne
(cena 180 zł czas 60 min.)


Joga - ciało, dusza, umysł - zajęcia grupowe
(cena 40 zł czas 60 min.)


 

Menu SPA

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close