+48 94 358 54 28, +48 505 202 873

SPA&Wellness

W naszym gabinecie odnowy możecie Państwo skorzystać  z różnorodnych masaży wykonywanych przez wykwalifikowanego terapeutę. Oferowane przez nas zabiegi i warsztaty zostały dobrane w taki sposób, aby skutecznie odprężyć zarówno Państwa umysł, jak i ciało. Zależy nam, aby mogli Państwo doznać głębokiego relaksu dlatego zachęcamy również do uczestnictwa w sesjach jogi, które cyklicznie odbywają się na wydmach tuż przy plaży lub w przygotowanej do zajęć sali.

Pielęgnacja ciała

Masaż częściowy ciała  - jest masażem leczniczym pleców, który wykonywany jest przeważnie przy długotrwałych problemach bólowych bądź niedawno przebytych kontuzjach i urazach ciała.
Doskonały dla sportowców i osób aktywnych ruchowo.
(cena 80zł czas 30 min.)


Masaż klasyczny całościowy - jest masażem leczniczym całego ciała, który wykonywany jest przeważnie przy długotrwałych problemach bólowych bądź niedawno przebytych kontuzjach i urazach ciała.
Doskonały dla sportowców i osób aktywnych ruchowo.
(cena 150zł czas 60 min.)


Okłady borowinowe  - mają na celu rozgrzanie i rozluźnienie danej okolicy bólowej przed masażem, tym samym ułatwiają dotarcie do głębszych mięśni ciała. Masaż przyniesie większe ukojenie i lepszy efekt.
(cena 40zł czas 15 min.)


Masaż klasyczny kończyn dolnych - pomaga poprawić krążenie krwi, tym samym zmniejsza się obrzęk i bolesność w nogach, łagodzi również skurcze i przykurcze mięśniowe.
(cena 70zł czas 20 min.) 


Masaż relaksacyjny masłem Karite  - delikatny masaż który służy rozluźnieniu i zrelaksowaniu całego ciała. Podgrzane masło Shea głęboko nawilża skórę i pęknie pachnie dzięki czemu podczas masażu wszystkie zmysły są dopieszczane.
(cena 170zł czas 50 min.)


Masaż relaksacyjny Świecą - jest to masaż wykonywany podgrzewanym olejem kokosowym, który głęboko odżywia i regeneruje skórę całego ciała. Jest niezwykle delikatnym kosmetykiem przeznaczonym również dla osób, które mają alergie oraz bardzo delikatną i wrażliwą skórę.
(cena 190zł czas 50 min.)


Masaż relaksacyjny aromatyczny  - to delikatny masaż całego ciała, który jest wykonywany na bazie olejków zapachowych, przeznaczony również dla dzieci.
(cena 160zł czas 50 mni.)


Masaż bańką chińską (brzuch, uda, pośladki) - przeznaczony dla osób które zmagają się z cellulitem i rozstępami. Jest to dosyć bolesny masaż wykonywany sylikonową bańką, która zasysa powietrze i mocno przylega do powierzchni ciała.
(cena 90zł czas 30 min.) 


Masaż antycellulitowy (brzuch, uda, pośladki)  - jest to mocny manualny masaż pomagający przywrócić skórze prawidłowy gładki wygląd.
(cena 150zł czas 30min.)


Masaż gorącymi kamieniami  - jest masażem głęboko relaksacyjnym, który wykonywany jest podgrzanymi naturalnymi bazaltowymi kamieniami, dzięki czemu dociera w głębokie partie mięśni. Masaż jest niezwykle przyjemny i przynosi ukojenie bólowe. Wykonywany jest zarówno na całe ciało jak i same plecy.
(cena 180zł czas 60min./cena 90zł czas 30 min.)


Refleksologia stóp  - to manualny masaż stóp polegający na uciskaniu odpowiednich receptorów, odpowiadającym różnym organom cała.
(cena 90zł czas 30min.)


NOWOŚĆ !!!

Masaże dla Najmłodszych
(cena 40zł czas 20 min.)


Zajęcia aktywizacyjne - JOGA

Zajęcia grupowe  (min. 5 osób)
(cena 40zł czas 90 min.)


Zajęcia indywidualne
(cena 120zł czas 90 min.)


Zajęcia warsztatowe

Joga - ciało, dusza, umysł
(cena 75zł czas 90 min.)


Wstęp do medytacji
(cena 50zł czas 60 min.)


 

Menu SPA

 

Zapraszamy do wyjątkowej strefy SPA, którą otworzyliśmy jesienią 2015 roku. Nasze SPA urządziliśmy z dbałością o najdrobniejsze detale, tak żeby powstało miejsce unikalne, w którym po trudach dnia codziennego znajdziesz relaks i głębokie odprężenie. SPA znajduje się obok restauracji w niedalekiej odległości od budynków hotelowych.

Proponujemy:

Ciepła tężnia solankowa – to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie właściwości solanki kołobrzeskiej są wzbogacone działaniem aromatycznych olejków oraz dodatkowo rozpylanemu suchemu aerozolowi 5% soli medycznej. 

Sauna fińska stanowi sekret zdrowia i witalności Skandynawów. Temperatura sauny fińskiej to 90 st C. Pobyt w niej utrzymuje skórę młodą, zdrową i elastyczną. Ciepło sauny aktywizuje układ krążenia, dzięki czemu obserwujemy wyraźny dopływ energii. Rozgrzanie sprzyja również produkcji endorfin, a te jako hormony „szczęścia" wywołują dobry nastrój.

Łaźnia parowa to przyjemny relaks w temperaturze nie przekraczającej 40-50 st C. Ciało poci się błyskawicznie niemal bez wysiłku. Nasza łaźnia jest wzbogacona o olejki eteryczne (aromaterapia), które działają rozluźniająco, relaksują mięśnie i ułatwiają oddychanie.

Prysznic wrażeń ze światłoterapią to doskonały sposób na przyjemną, zmysłową kąpiel. Korzystając z prysznica wrażeń możecie zaznać ciepłego dotyku tropikalnego deszczu, poczuć orzeźwiający chłód arktycznej fali oraz tak dobrze znanej miłośnikom Bałtyku morskiej bryzy.

Strefa schładzania z drewnianym wiaderkiem oraz prysznicem dedykowany Gościom po saunowaniu.

8-osobowe jacuzzi to idealne miejsce, aby skorzystać z kąpieli perełkowej z hydromasażem w przyjemnej temperaturze 35 st. C, uwielbiane przez naszych najmłodszych gości.

Strefa wypoczynku to 4 podgrzewane leżanki ceramiczne, gdzie znajdziesz wypoczynek i odprężenie po relaksie w naszych saunach.

 

Zapoznaj się z Regulaminem SPA

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij